Info

Mehise pildielu on koondatud siia galeriisse. See galerii on osa meie galeriide süsteemist.

Autoriõigus

Kõik siin ja galeriides kirjapandu ning näidatu on mõeldud perekond Sibola enda tarbeks.
Kõiki avaldatud pilte on enne avaldamist teadlikult muudetud.
Kogu saidil leiduva info kasutamine (piltide kopeerimine, piltidele viitamine, sisu kopeerimine või ükskõik millisel muul moel kasutamine) ilma meie kirjaliku loata ei ole viisakas ja kindlasti leidub seadusi, millega sellise tegevuse käigus vastuollu minnakse. Me ei ole vastu, kui teised saidid sisaldavad viiteid siia saiti.

Kui keegi leiab siit galeriist mõne pildi, mille pealt ta soovib iseennast (või siis kogu pildi) eemaldada, siis palume sellest lahkelt teada anda alloleva vormi kaudu. Kuigi siin esitletud pildid on tehtud oma tarbeks ja alati on kõigil olnud võimalus pildile mitte jääda, ei saa me kahjuks alati garanteerida, et pildile jäänud kõrvalised isikud on alati sellest üheselt ja selgelt aru saanud.

Tehniline info

Kogu see veebisait töötab enamuste kaasaegsete veebibrauseritega – vanade brauserite tuge pole ette nähtud ning seda ei tule.

Kõikides meie galeriides ja veebisaitidel kasutatakse Google Analytics ning (vajadusel ka) muude statistikamootorite tuge.

Meie saidid kasutavad küpsiseid parema kasutatavuse tagamiseks. Külastades meie saite, nõustub külastaja küpsistega ja teadvustab, et vastavaid andmeid jagatakse Google ning (vajadusel) teiste statistikamootoritega.

Kontakt

Meiega kontakti saamiseks palume kasutada järgmist kontaktivormi.

    Nimi (nõutav)

    E-posti aadress (nõutav)

    Teema

    Teade (nõutav)