Üheksanda eluaasta üheteistkümnes kuu

Jee, siuke mees!Septembris algas siis kool täiega peale. Koolis meeldib mulle kõige rohkem inglise keel – nii saan ma varsti inglise keele selgeks ja oskan erinevaid teleka ja arvutimänge paremini mängida. Ma muidugi mängin nüüd ka väga palju telefonis ja tahvlis ja playstationis, aga siis oskan ma neid mänge paremini mängida. Teine lemmik on mul (ja kogu klassil) ujumine – me käime igal reedel ja neljapäeval kaks esimest tundi Auras ujumas. Mina käisin juba ammu ujumistrennis, seega on minu jaoks need harjutused päris kerged. Aga kõige lahedam on seal ikkagi VABA AEG – siis saab vees hullata. Teised tunnid on nagu ikka – vahepeal rasked ja vahepeal kerged. Mõnikord saan ma teistest palju varem asjad valmis, aga mõnikord on raske ka.

Kuu alguses käisime me Anderonil sünnipäeval ja sealt tuli kodu-Nana meiega kaasa. Emme käib nüüd Ülikoolis õppimas ja vahest on tal nii palju tunde, et peab laupäeviti ja pühapäeviti ka koolis olema. Ja siis ongi hea, kui kodu-Nana meil on mulle seltsiks.

Klassikaaslased käivad mul külas ja mina neil külas – see on väga lahe.

Emme otsustas, et tahab ikka komeedile kaaslase muretseda ja siis nad issiga ostsid veel ühe kukekese – seekord emase. Aga Komeet ei lasknud uuel kalal rahulikult olla väikses akvaariumis ja tahtis kallale minna. Seega panime me Betti (sest kala ametlik nimetus on Betta) suurde akvaariumi teiste kalade juurde – seal talle täitsa meeldib. Nüüd on meil suures akvaariumis kokku 10 kala.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga