Kümnenda esimene kuu

Käisime sügistalvises rabasKümnes eluaasta läks kiirelt käima ja tegemisi oli palju. Kuu algas veel sünnipäeva meenutustega – oli ju vaja sünnipäevaks saadud kingid ilusti üle vaadata ja LEGOd kokku panna.

Juba eelmisel kuu võtsime issiga ühe õunapuu aiast maha ja sel kuul võtsime teise õunapuu ka maha. Nüüd peame veel kõik need oksad ära purustama ja puud riita laduma. Aga see on lahe ja hea ka – ma saan ju tööga raha teenida nii.

Koolis jätkusid meil ujumise tunnid ja nii nagu eelmisel kuu, jäin ma ka sel kuul natuke haigeks – aga see oli päris hea, sest emme-issi viisid mu sel puhul nädalaks ajaks teise-Nana poole. Seal oli nii lahe olla – nad olid seal ühe kassipoja tuppa toonud ja mina sain selle kassiga mängida. Ma panin kassile Nurru nimeks ja me olime suured sõbrad. Kahjuks emme-issi ei tahtnud seda kassi meile endale võtta, seega ei tulnud meile uut kassipoega Liisbeti kõrvale. Ah jaa – haigus läks mul seal maal kiiresti mööda, sest ilm oli vihmane ja õue ma nädala jooksul ei saanudki.

Kuu lõpu poole oli Nana sünnipäev ja me käisime koos issiga seal, sest emme pidi olema koolis õppimas. Sel päeval nägime me esimest lund sellel talvel ja teed olid päris libedad. Korra õnnestus issil isegi tee peal natuke autoga libisema hakata – aga ei miskit hullu polnud.

Ja kohe peale Nana sünnipäeva käisime rabas matkal koos emme ja issiga. Seal oli nii lahe – saime raba näha, mis oli natuke juba jääs ja väga lahe. Lisaks saime seal veel marju süüa – pohlad olid väga head magusad ning jõhvikad mõnusalt hapud. Ja natuke jääs olid need marjad ka, aga see oligi parem. Igatahes oli väga lahe matk!

Koolis sain ma kuu lõpus tunnistuse ning kiituskirja ka! Kõik ained olid mul väga hästi välja tulnud (hindeid meile veel ei panda)!

Ja loodusring meeldib mulle väga! Seal me teeme väga lahedaid asju ja järgmine aasta tahan ma kindlasti tagasi minna sinna!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga